Apie mus

UAB "Rivaka" įsteigta 1992 metais Raseinių rajone, Katauskių kaime. Daugiau kaip 20 metų gaminame vonios kambario baldus. Juos projektuodami dėmesį skiriame šiuolaikiškai formai, naudingoms funkcijoms, kokybiškoms medžiagoms bei stilingoms detalėms. Sukūrėme per 100 dizaino sprendimų, siekdami suteikti kuo didesnį baldų pasirinkimą, kad kiekvienas galėtų atrasti savo vonios kambario baldus.

2010 metais veiklą praplėtėme ir pirmieji Baltijos šalyse atidarėme keraminių praustuvų gamyklą. Keramika – viena seniausių ir ekologiškiausių medžiagų, naudojamų sanitarinių praustuvų gamyboje. Džiaugiamės galėdami jums pasiūlyti Lietuvoje sukurtus ir pagamintus praustuvus, pasižyminčius ilgaamžiškumu, lengva priežiūra, atsparumu korozijai, karščiui ir dilimui.

Esame darbštus, lankstus ir kūrybiškas kolektyvas, nuolat ieškantis estetiškų, funkcionalių bei tvarių dizaino sprendimų. Atidžiai sekdami naujausias dizaino tendencijas bei klientų poreikius mes nuolat papildome savo gaminių asortimentą šiuolaikiškomis idėjomis.

Sukaupta ilgametė patirtis, profesionalių specialistų komanda, pažangios gamybos technologijos, kruopščiai atrinktos medžiagos ir detalės - visa tai užtikrina aukštą mūsų gaminamų baldų ir praustuvų kokybę.

RIVA gaminiai puikiai įvertinti ne tik Lietuvoje, bet ir Vokietijoje, Didžiojoje Britanijoje, Švedijoje, Estijoje, Latvijoje bei Rusijoje.