Kelią į jūsų svajonių vonios kambarį klojame patirtimi, kokybe ir dėmesingumu

Daugiau kaip 25 metus projektuojame ir gaminame vonios kambario baldus, klusniai tarnaujančius patogiam Jūsų gyvenimui.

Mūsų istorija prasidėjo dar 1992 metais Raseinių rajone, Katauskių kaime. Ėmęsi įvairių medienos apdirbimo darbų, neilgai trukus supratome, kad vonios baldų gamyba – tai mūsų pašaukimas ir kelias, kuriuo norime eiti. Kryptingas susitelkimas vonios baldų gamybos srityje padėjo ištobulinti gamybos procesus, bei suteikė patirties leidžiančios profesionaliai spręsti nuolat kylančias sudėtingas vonios kambario įrengimo problemas.

Keraminiai praustuvai yra neatsiejama vonios baldų dalis, todėl 2010 m. įžengėme į reikšmingą plėtros etapą – pradėjome gaminti keraminius praustuvus. Tapome pirmaisiais ir vieninteliais keraminių praustuvų gamintojais Baltijos šalyse. Šiandien mūsų gaminami praustuvai vertinami dėl lengvos priežiūros, funkcionalumo ir išieškoto dizaino, suteikiančio daugiau patogumo kasdienei buičiai.

Ilgalaikės patirties baldų gamyboje dėka, kokybiškai pjauname, frezuojame ir dažome MDF plokštę. Išsirinkite bet kurią spalvą iš NCS, RAL palečių, pateikite pjovimo matmenis, frezavimo brėžinius arba rinkitės iš įvairių mūsų siūlomų frezavimo pavyzdžių, o mes jus nudžiuginsime rezultatais!

Mes tikime, kad nėra dviejų vienodų svajonių vonios kambarių. Štai kodėl sukūrėme tiek daug baldų stiliaus, spalvos, pločio ir aukščio pasirinkimų. Mums svarbu, kad kiekvienas galėtų išsirinkti vonios kambario baldus nepriekaištingai tinkančius savo vonios kambario interjerui bei biudžetui, todėl siūlome platų baldų asortimentą prieinamomis kainomis.

Siekiame užtikrinti, kad mūsų gaminių kokybė atitiktų aukščiausius standartus, todėl nuolat atnaujiname gamybos technologijas bei kruopščiai renkamės naudojamas medžiagas ir furnitūrą: į baldus montuojame ilgai tarnaujančius, švelniai užsidarančius lankstus ir bėgelius, elektros energiją tausojančius LED šviestuvėlius, o baldų plokštes dažome ilgai spalvą ir blizgesį išlaikančiais dažais. Dažų dėka padengti paviršiai tampa nepriekaištingai lygūs, lengvai valomi bei atsparūs drėgmei.

Džiaugiamės, matydami sugrįžtančius laimingus klientus ne tik iš Lietuvos, bet ir Vokietijos, Didžiosios Britanijos, Suomijos, Estijos bei Latvijos.

Išsirinkite pas mus baldus, puikiai pabrėžiančius jūsų vonios kambario išskirtinumą bei nepriekaištingai įsiliejančius į jūsų gyvenimo ritmą!

300
BALDŲ PAGAMINAME PER DIENĄ
100
BALDŲ DIZAINO SPRENDIMŲ
26
METŲ PATIRTIS BALDŲ GAMYBOJE
24
MĖNESIŲ GARANTIJA GAMINIAMS

Dešimtmečiais kauptą patirtį kartu su visa širdimi įdedame į kiekvieno baldo gamybą