Jauku, estetiška, patogu ir funkcionalu

Kelią į jūsų svajonių vonios kambarį klojame patirtimi, kokybe ir dėmesingumu

Daugiau kaip 25 metus kasdien kuriame ir tobuliname vonios kambario baldus, kurie kiekviename žingsnyje klusniai tarnauja patogiam jūsų gyvenimui.

UAB „Rivaka“ istorija prasidėjo dar 1992 metais. Ėmęsi įvairių medienos apdirbimo darbų, neilgai trukus supratome, kad vonios baldų gamyba – tai mūsų pašaukimas ir kelias, kuriuo norime eiti. Juo keliaujame ir šiandien. Kryptingas susitelkimas ir specializacija vienoje srityje leido ištobulinti darbo procesus, tinkamai įsigilinti į klientų poreikius ir pasiūlyti iki smulkmenų apgalvotus vonios kambario baldų sprendimus.

2010 m. įžengėme į kitą plėtros etapą. Siekėme tobulėti ir visapusiškai patenkinti klientų, norinčių kokybiškai ir estetiškai įsirengti vonios kambarį, pageidavimus. Taigi, pirmieji Baltijos šalyse pradėjome keraminių praustuvų gamybą. Išsikėlėme tikslą – sukurti ne tik estetiškus, bet ir funkcionalius praustuvus, suteikiančius daugiau patogumo kasdienei buičiai. Mūsų suprojektuoti ir pagaminti praustuvai vertinami dėl lengvos priežiūros, atsparumo korozijai, karščiui, dilimui, funkcionalaus dizaino ir gilaus dubens. Praustuvus dengiame glazūra, kurios sudėtyje nėra sveikatai kenksmingo švino. Tai produktai, kurie tarnauja ilgus metus, todėl galėsite pamiršti vonios atnaujinimo rūpesčius.

Svarbiausias mūsų tikslas – tai gera klientų patirtis. Per mažas dydis? Nepatogus dizainas? Neestetiška išvaizda? Sunkus priderinimas? Komplikuota priežiūra? Esame ne kartą girdėję visas šias problemas, su kuriomis paprastai susiduria vonios kambarį įsirenginėjantys žmonės. Taigi, visus vonios baldus ir praustuvus projektuojame dėmesingai į juos įsiklausydami, o ilgametę patirtį sukaupusių meistrų rankos paverčia brėžinius estetiškais ir funkcionaliais produktais. Tam, kad galėtumėte išsirinkti jūsų vonios unikalumą pabrėžiančius ir asmeninius poreikius patenkinančius baldus, siūlome platų RIVA produktų asortimentą prieinamomis kainomis. Be to, nuolat sekame naujausias dizaino tendencijas ir papildome spalvų, formų, stilių pasirinkimo galimybes, kad niekas nevaržytų jūsų fantazijos.

Rūpindamiesi jūsų sveikata ir gerove, gamyboje naudojame tik sertifikuotas, aukštos kokybės medžiagas bei furnitūrą. Be to, esame įdiegę pažangias gamybos technologijas, kurios užtikrina baldų ir praustuvų tvirtumą ir patvarumą. Dešimtmečiais kauptą patirtį kartu su visa širdimi įdedame į kiekvieno RIVA produkto gamybą. Nuolat sau keliame aukštus kokybės standartus, todėl džiaugiamės, matydami sugrįžtančius laimingus klientus ne tik iš Lietuvos, bet ir Vokietijos, Didžiosios Britanijos, Suomijos, Estijos bei Latvijos.

300
BALDŲ PAGAMINAME PER DIENĄ
100
BALDŲ DIZAINO SPRENDIMŲ
26
METŲ PATIRTIS BALDŲ GAMYBOJE
24
MĖNESIŲ GARANTIJA GAMINIAMS

Dešimtmečiais kauptą patirtį kartu su visa širdimi įdedame į kiekvieno baldo gamybą