RIVA kokybė

Baldai tinkami vonios kambario aplinkos sąlygoms

 

Gaminame baldus, tinkamus vonios kambario aplinkos sąlygoms. Spinteles, komplektuojamas su praustuvu, gaminame iš drėgmei atsparios LMDP (laminuotos medienos drožlių plokštės) ir MDF (vidutinio tankio medienos plaušų plokštės), pasižyminčios minimalia reakcija į drėgmę jei tinkamai paruošta. Todėl, siekdami apsaugoti MDF nuo drėgmės įsiskverbimo, paviršių dengiame poliuretaniniais dažais. Be to, visas LMDP briaunas padengiame PVC / ABS juostelėmis taip užkirsdami kelią vandeniui prasiskverbti į plokštės vidų ir ją deformuoti.

Veidrodines ir ūkines spinteles, kurios turi mažesnį tiesioginį sąlytį su vandeniu, gaminame iš tvirtos ir stabilios LMDP bei glotnaus paviršiaus MDF plokščių.

Nors baldai yra skirti vonios kambariui, per didelė drėgmė ir nuolatinis vandens poveikis jiems nėra naudingi. Todėl rekomenduojame pasirūpinti geru vėdinimu kambaryje, o vandeniu aplietas vietas, iš karto nusausinti.

 
 

Tyliai ir švelniai užsidarantys lankstai ir savaime lėtai užsidarantys bėgeliai

 

Į baldus montuojame švelniai užsidarančius lankstus ir savaime užsidarančius bėgelius, kurių dėka dureles varstysite tyliai, o stalčius slankiosite itin sklandžiai. Šią baldų furnitūrą ne tik malonu naudoti – ji taip pat pasižymi ilgesniu tarnavimo laikotarpiu, lyginant su įprasta furnitūra.

Surinkimo metu lankstai yra ne įgręžiami, o įpresuojami austrų firmos „GANNOmat“ įrenginiu. Šios technologijos dėka lankstai į baldus įtvirtinami tiksliai ir tvariai.

Sodri, ilgai išliekanti dažytų paviršių spalva ir blizgesys

 

Baldus dažome poliuretaniniais dažais, kuriais padengti paviršiai tampa nepriekaištingai lygūs, lengvai valomi, atsparūs drėgmei bei trinčiai, o spalva ir blizgesys ilgai išlieka nepakitę.

Dažymo procese naudojame pažangią „GRACO“ ir „WAGNER“ dvikomponentę dažymo įrangą, kuri užtikrina kokybišką dažų paruošimą bei pasirinktos spalvos ir blizgesio vientisumą visuose balduose.

Nuolat vykdome MDF dažymo užsakymus, tad įgyta patirtis lemia aukštą mūsų atliekamų dažymo procesų kokybę. Visada siekiame, kad nudažytas paviršius būtų lygus, sodrios spalvos ir tinkamo blizgumo.

 
 

Drėgmei atsparus veidrodis

 

Baldų gamyboje naudojame ryškius, drėgmei atsparius, kokybiškai apdirbtus veidrodžius, kurie pasižymi lėtesne korozija lyginant su tokiais pačiais, tik prasčiau apdirbtais veidrodžiais.

 

Rankenėlė ant veidrodinių durelių

 

Kurdami vonios kambario baldų dizainą, deriname tris esminius elementus: estetiką, funkciją ir praktiškumą. Todėl ant daugumos mūsų gaminamų veidrodinių durelių rasite patogias rankenėles – taip veidrodį prižiūrėti paprasčiau.

LED apšvietimas

 
 

Veidrodinių durelių apšvietimui montuojame LED (šviesos diodus) lemputes. Nes tai šiuolaikiškas dirbtinės šviesos šaltinis, pasižymintis ilgu eksploatavimo laikotarpiu ir sunaudojantis mažiau energijos už tradicines kaitrines ar halogenines lemputes.

Šviesos diodai yra saugūs vartoti jūsų vonios kambaryje. Be to, į jų sudėtį neįeina gyvsidabris, o spinduliuotėje nėra nepageidaujamų ultravioletinių (UV) ar infraraudonųjų (IR) spindulių. LED apšvietimas – tai šiuolaikiškas sprendimas Jūsų Vonios Kambariui.

Kištukinis lizdas

 

Į veidrodines spinteles su apšvietimu integruojame elektros dėžutes su patogiu LED šviestuvėlio jungikliu bei visada praverčiančiu kištukiniu lizdu. Naudojame tik saugius - su įžeminimu - kištukinius lizdus.

 
 

Baldus pateikiame jau surinktus

 

Jūsų patogumui baldus pateikiame jau surinktus. Be to, pridedame ir baldų tvirtinimui prie sienos skirtus priedus (varžtus ir pakabas). Nesudėtingas baldų montavimo instrukcijas bei priežiūros rekomendacijas rasite baldų pakuotėse bei Riva interneto svetainėje - Vonios Kambario Baldų skiltyje, baldų aprašymuose.

 

Baldus surenkame pneumatiniu presu

 

Baldus renkame ne sąvaržomis, o "LIGMATECH" firmos pneumatiniu presu. Šis surinkimo būdas suteikia gaminiui tvirtumo bei stabilumo.

Keraminiai praustuvai - estetiška, praktiška, patogu, tvaru, ekologiška

 

Keramika – viena seniausių medžiagų, naudojamų sanitarinių praustuvų gamyboje. Keraminiai praustuvai pasižymi ilgaamžiškumu, lengva priežiūra, atsparumu korozijai, karščiui ir dilimui. Be to, ne mažiau svarbu ir tai, jog keramika yra ekologiška medžiaga – net po daugelio metų naudojimo ji gali būti perdirbta į visiškai naujus gaminius. Neperdirbta keramika nekenkia aplinkai, nes yra natūrali medžiaga.

Kurdami praustuvų dizainą stengiamės išgauti ne tik estetiškas, bet ir funkcionalias praustuvų formas, kurios jaukiai įsilietų į jūsų vonios kambario interjerą ir būtų patogios naudoti. Dauguma mūsų gaminamų praustuvų yra su persipylimo anga, pakelta briauna prie sienos, bei pasižymi patogiu, giliu dubeniu.

Praustuvus dengiame balta, blizgia glazūra, kurios sudėtyje nėra sveikatai kenkiančio švino!

 
 

Gaminiams suteikiame 2 metų garantiją

 

Mūsų gaminiams teikiame 24 mėnesių garantiją nuo įsigijimo datos. Garantija apima gamybos defektus ir taikoma, jeigu kokybės trūkumai atsirado laikantis baldų ir praustuvų įrengimo bei priežiūros rekomendacijų. Įrengimo ir priežiūros instrukcijas rasite baldų pakuotėse bei Riva internetinėje svetainėje - Vonios Kambario Baldų skiltyje, baldų aprašymuose. Malonių Jums akimirkų vonios kambaryje su Riva baldais ir keraminiais praustuvais!