Ilgalaikės patirties baldų gamyboje dėka, kokybiškai pjauname, frezuojame ir dažome MDF (vidutinio tankio medienos plaušų) plokštę. CNC frezavimo staklėmis frezuojame įvairių formų rankenėles, griovelius ar briauneles. Pateikite pjovimo matmenis, frezavimo brėžinius, šablonus arba rinkitės iš įvairių mūsų siūlomų frezavimo pavyzdžių, o mes jus nudžiuginsime rezultatais!

MDF plokštes dažome poliuretaniniais dažais, kuriais padengti paviršiai tampa nepriekaištingai lygūs, lengvai valomi, atsparūs drėgmei, o spalva ir blizgesys ilgai išlieka nepakitę. Galime išgauti bet kurią jūsų išsirinktą spalvą iš NCS, RAL spalvų palečių, kad niekas nevaržytų jūsų fantazijos! 

Dažymo procese naudojame pažangią dvikomponentę dažymo įrangą, kuri užtikrina kokybišką dažų paruošimą, pageidaujamos spalvos ir blizgesio tikslų išgavimą bei spalvos vienodumą visose detalėse. Kiekvieną plokštę dažome kruopščiai, ne linijiniu būdu. MDF dažymas atliekamas profesionaliai ir greitai. Priimame ir nedidelius užsakymus – nuo 1m².

MDF elementai

RF1

RF2

RF3

RF4

RF5

RF6

RF7

RF8

RF9

RF10

RF11

RF12

RF14

RF15

RF16

Briaunų pavyzdžiai

Nuo R1 iki R15

B1

B2

Rankenėlių pavyzdžiai

F1

F2

F3

Susisiekite su mumis tiesiog dabar!

TELEFONU
MOB. TELEFONU
EL. PAŠTU